Projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji sanitarnych oraz elektrycznych z gwarancją najwyższej jakości usług, profesjonalnie oraz terminowo.

Firma Itrons powstała na fundamencie kreatywnego pomysłu budowania dynamicznej, otwartej koncepcyjnie firmy kompleksowo odpowiadającej na potrzeby klientów.
Czyste i proste zasady profesjonalnego traktowania odpowiedzialności jaką jest zrealizowanie zadania dla klienta, stało się wizytówką firmy. W oparciu o polski kapitał i polski kolektyw przez dwanaście lat rozwoju działalności, fundamentalna koncepcja marki Itrons nie uległa zmianie. Jest nią punktualność biznesowa, bezkompromisowa rzetelność w realizacji zadania oraz otwartość i kreatywność w poszukiwaniu optymalizacji dla uzyskania największych korzyści dla klienta.

Te wszystkie domeny firmy  realizowane są w wyspecializowanym obszarze budownictwa. Zaliczamy do nich prace poprzedzające realizację zadania w terenie, polegające na kompleksowych pracach projektowych w ramach wyodrębnionych zespółów projektantów  ze wszystkich dziedzin realizowanych przez firmę. Należą do nich układy instalacji sanitarnych, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz w ostatnim czasie dołączony dział instalacji elektrycznych. Nasi klienci mogą powierzyć nam kompleksowo zadanie i być przekonani, że będzie zrealizowane ponad oczekiwane standardy, a po realizacji pozostajemy w wieloletniej dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług serwisowych.

FIRMA

Itrons to polski kapitał i polscy specjaliści, którzy od dwunastu lat są współtwórcami ponad 600 realizacji w budownictwie instalacyjnym.

W ramach zebranych międzynarodowych doświadczeń na polu współpracy z klientem instytucjonalnym i indywidualnym, odpowiadamy na kompleksowe potrzeby naszych klientów w zakresie projektowania i realizacji układów instalacji sanitarnych, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz elektrycznych.

REALIZACJE

Itrons w swoim zawodowym dossier dokumentuje międzynarodowe realizacje. Należą do nich kompleksowe układy instalacyjne w obiektach wielkokubaturowych i specjalistycznych obiektach budowlanych.

Na terenie Polski posiadamy liczne zrealizowane projekty, które po wielu latach przez swoją niezawodną i wydajną pracę świadczą o profesjonalizmie zaangażowanym przy zrealizowaniu prac i późniejszym cyklu serwisowym.

ZESPÓŁ

Itrons to ludzie pasjonujący się swoją pracą. Dzięki temu angażują się w to, by osiągnąć najlepsze rezultaty z korzyścią dla klienta. Począwszy od zarządu firmy przez trzon administracyjny i zespoły realizujące systemy wszyscy stanowią dobrze komunikujący się zespół  otwarty na klienta i jego oczekiwania.

lat w branży

realizacji

m3

obsługiwanej powierzchni