Dołącz do naszego zespołu!

Młodszy projektant instalacji HVAC i sanitarnych

Itrons

O stanowisku

W Itrons stawiamy na ciekawe projekty i realizacje. Współpraca z Klientami od etapu wytycznych przez projekt do realizacji, pozwala na uczestnictwo w całym procesie inwestycyjnym.

Młodszy Projektant Instalacji Sanitarnych to osoba odpowiedzialna za projektowanie i wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, systemów grzewczych i HVAC w naszych projektach.

Nieustanny rozwój i poszukiwanie ciekawych projektów, pozwoli na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie technicznym. Współpraca z doświadczonym projektantem oraz wsparcie kadry wykonawczej umożliwi rozwój nie tylko w zakresie wiedzy technicznej, ale także praktyki.

Benefity

Naszym pracownikom oferujemy:

Oferujemy komfortowe warunki pracy, doskonałą atmosferę, elastyczność we współpracy, partnerstwo i wiele więcej.

01

Dopasowaną formę umowy

Umowę o pracę  lub umowę o współpracę (B2B).

02

Stałe wynagrodzenie

i niezbędne narzędzia do pracy.

03

Doskonałą atmosferę pracy

oraz partnerskie podejście do współpracownika.

04

Możliwość rozwoju

zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów oraz uczestnictwo  w ciekawych projektach.

05

Elastyczność

dotyczącą formy współpracy.

06

Długofalowość

względem współpracy.

Obowiązki

W pracy będziesz
odpowiadać za:

  • Opracowanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych instalacji sanitarnych: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, ciepła technologicznego, wod-kan, gaz
  • Prowadzenie koordynacji międzybranżowej
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych
  • Inwentaryzacja istniejących instalacji na budowie
  • Uczestnictwo w procesie ofertowania

Wymagania

Od kandydatów
oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku asystenta / projektanta instalacji sanitarnych
  • Dobra znajomość programów AutoCad, BricsCad, Instal-San, Instal-Therm, mile widziana znajomość nakładek branżowych m.in. Ventpack
  • Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu

Formularz